Zone intérieure
BeFit Pro

Spor alanınızın zeminini düzenlemek istiyorsanız, fitness ve crossfit antrenmanlarınız için en uygun kauçuk zeminimiz BeFit Pro serimizdir.

BeFit Pro 100x100 cm spor salonu kauçuk zemini

SOĞUK PRES ile üretilen yeni BeFit Pro karolarımız, 100x100 iç mekan kauçuk karoları için yeni standartlar belirledi. Düşük bütçeli performans arayanlar için uygun fiyatla birlikte olağanüstü sonuçlar. Soğuk işlemimiz sayesinde kauçuk yükleme fayans hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Neden soğuk? Tolerans sorunlarını unutun, daha yumuşak bir yüzey ve daha iyi bir genel performans ile birlikte daha iyi bir aşınma direncinin keyfini çıkarın.

Benzersiz bir aşınma direnci ve esneklik düzeyi sağlar. Bu özellikleri sayesinde, BeFit Pro kauçuk spor salonu zeminini, yüksek yüklere maruz kalan alanlar için ideal bir zemin haline getirir.

BeFit Pro, geri dönüştürülebilir, çevre dostu spor salonları için, sessiz bir güç sağlamaktadır. Profesyonel ve amatör kullanımları için uygundur.

Şok emici özelliği, kayma dirençli yüzeyi çalışma alanlarının ağır etkileri karşı koruma sağlarken, antrenmanların güvenli ve daha az travma eğilimli olmasını sağlar.

Beka Rubber’ın BeFit Pro karo kauçukları, spor salonu zemin yelpazesinde farklı kalınlık seçenekleri bulunmaktadır.

BeFit Pro karo kauçuk ürünlerimiz, yılların verdiği bilgi birikim sayesinde geliştirilmiştir.

Test Raporları

Ürünlerimizin sürtünmelere karşı dayanım testi, ses izolasyonu testi, ses absorbe testi ve yangına karşı dayanıklılık test raporları bulunmaktadır.

Fitness zemin ihtiyacınız için geriye tek bir şey kalıyor o da bizimle veya size en yakın şubemiz ile irtibata geçmek.

Daha ayrıntılı bilgi almak için bizlere ürün sayfamızdaki veya iletişim sayfamızdaki form ve irtibat numaralarımız ile ulaşabilirsiniz

Feature Value

Usage: 

Indoor

Size:

100x100 cm

Thickness:

20mm / 25mm / 30mm

Color:

Black

Surface:

Porous, soft, smooth

Bottom Surface:

Straight, with drainage channel

Density:

950-980 kg/m3

Weight/m2:

18 kg (20 mm) / 23 kg (25 mm) / 27 kg (30 mm)

Hardness:

60 ± 3 Shore A

Tolerance (Dimensions / Thickness)

 %0,05 / %0,05

Formulaire de demande d'information

Votre formulaire de demande a été atteint avec succès.