Zone intérieure
BeFit Pro Flex

Spor alanınızın zeminini düzenlemek istiyorsanız, fitness ve crossfit antrenmanlarınız için en uygun kauçuk zeminimiz BeFit Pro Flex serimizdir.

BeFit Pro Flex 100x100 cm gym rubber flooring

BeFit Pro Flex kauçuk karolar, geri dönüştürülmüş kauçuğu yepyeni bir seviye. Devrim niteliğindeki bir üretim yöntemi, olağanüstü sonuçlar verir ve iç mekan kauçuk karoları için yeni standartlar belirler

BeFit Pro Flex, geri dönüştürülebilir, çevre dostu spor salonları için, sessiz bir güç sağlamaktadır. Profesyonel ve amatör kullanımları için uygundur.

Şok emici özelliği, kayma dirençli yüzeyi çalışma alanlarının ağır etkileri karşı koruma sağlarken, antrenmanların güvenli ve daha az travma eğilimli olmasını sağlar.

Beka Rubber’ın BeFit Pro Flex karo kauçukları, spor salonu zemin yelpazesinde çok farklı kalınlık ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde hem spor salonunda yüksek performans hem de estetik bir görünüm sağlamaktadır.

BeFit Pro Flex karo kauçuk ürünlerimiz, yılların verdiği bilgi birikim sayesinde geliştirilmiştir.

Test Raporları

Ürünlerimizin sürtünmelere karşı dayanım testi, ses izolasyonu testi, ses absorbe testi ve yangına karşı dayanıklılık test raporları bulunmaktadır.

Fitness zemin ihtiyacınız için geriye tek bir şey kalıyor o da bizimle veya size en yakın şubemiz ile irtibata geçmek.

Daha ayrıntılı bilgi almak için bizlere ürün sayfamızdaki veya iletişim sayfamızdaki form ve irtibat numaralarımız ile ulaşabilirsiniz

Feature Value

Usage: 

Indoor

Size:

100x100 cm

Thickness:

20mm / 25mm / 30mm

Color:

Black

Surface:

Porous, soft, smooth

Bottom Surface:

Straight, with drainage channel

Density:

950-980 kg/m3

Weight/m2:

18 kg (20 mm) / 23 kg (25 mm) / 27 kg (30 mm)

Hardness:

60 ± 3 Shore A

Tolerance (Dimensions / Thickness)

 %0,05 / %0,05

Formulaire de demande d'information

Votre formulaire de demande a été atteint avec succès.